مدرسه عالی قضاوت
دوشنبه 30 فروردين 1400 Monday 19 April 2021 7 رمضان 1442

تابلو اعلانات

آخرین اخبار

گرامی داشت هفته پژوهش

گرامی داشت هفته پژوهش

دوشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۹

سایت های مرتبط

 

❇️اطلاعیه شماره 4

🔹ضمن آرزوی سلامتی برای همه داوطلبان شرکت در آزمون دوره نهم فقه القضا به اطلاع می رساند
نظر به درخواست های مکرر داوطلبان عزیز مبنی بربرگزاری هرچه سریعتر آزمون و برگزاری جلسات متعدد شورای مرکز آموزش های تخصصی فقه با در نظرگرفتن جمیع شرایط ،و برداشتن محدودیت ها توسط مراجع ذی صلاح،به فضل الهی آزمون مرحله اول دوره نهم فقه القضاء، در روز پنج شنبه 29خرداد ماه ساعت 9 صبح در دانشگاه مفید شهر قم با رعایت موارد زیر برگزار خواهد شد.

1-آزمون با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از قبیل ضدعفونی کردن محل آزمون و فاصله گذاری لازم و با حضور ناظرین بهداشتی برگزار خواهد شد.

2- همراه داشتن ماسک،دستکش و لوازم تحریر شخصی برای کلیه داوطلبان الزامیست.از ورود افرادی که فاقد موارد مذکور باشند به محل آزمون جلوگیری به عمل خواهد آمد.

3- از تمامی داوطلبان محترم قبل از ورود به محل آزمون تب سنجی خواهد شد و از ورود داوطلبانی که علائم بیماری داشته باشند ممانعت جدی به عمل خواهد آمد.بدیهی است در خصوص این افراد تصمیم مقتضی گرفته خواهدشد.

4- چنانچه داوطلبی صرفا به دلیل بیماری کرونا نتواند در آزمون شرکت کند درصورت ارائه گواهی معتبر پزشکی درخصوص نحوه پذیرش این داوطلبان تصمیم مقتضی گرفته خواهد شد.

5- همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد و داوطلبان لازم است به سایت مرکز به نشانی https://www.atfeqh.ir/ مراجعه نموده و نسبت به دریافت مجدد کارت ورود به جلسه حداکثر تا تا دوشنبه 26خردادماه اقدام نمایند.لازم به ذکر است کارت ورود به جلسه قبلی فاقد اعتبار می باشد.


آدرس مرکز : قم بلوار امین کوچه ۱۷ پلاک ۲۰


زمان پاسخگویی : ساعت 12 تا ۱۸

☎️ 025_32617406

@reg_atfeqh

  • هیچ نظری یافت نشد.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت کاراکتر
نوشته شما باید بیشتر از 10 کاراکتر باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
Разработка и создание интернет магазина Joomla

قـــم - بلوار امین - کوچه 17-  پلاک 20

مدرسه عالی قضاوت

تلفن: 32617406 - 025 

تمامی حقوق این پایگاه برای مرکز آموزش‌های تخصصی فقه محفوظ است.

Template Design:Dima Group