مدرسه عالی قضاوت
دوشنبه 30 فروردين 1400 Monday 19 April 2021 7 رمضان 1442

تابلو اعلانات

آخرین اخبار

گرامی داشت هفته پژوهش

گرامی داشت هفته پژوهش

دوشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۹

سایت های مرتبط

اردوی آموزشی-فرهنگی، با برنامه‌های بازدید از مرکز تحقیقات علمی و آموزشی پزشکی قانونی کشور در کهریزک تهران و زیارت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(علیه السلام) در روز دوشنبه 8 بهمن ماه 1397 با حضور دانش پژوهان ورودی سال‌های 1396 و 1395 و معاونت فرهنگی تربیتی مرکز آموزش‌های تخصصی فقه برگزار گردید.
دانش پژوهان از سالن تشریح مرکز تحقیقات علمی و آموزشی پزشکی قانونی کشور با همراهی جناب آقای دکتر امیری به عنوان استاد به مدت یک ساعت بازدید به عمل آوردند و از توضیحات حقوقی-پزشکی ایشان بهره بردند.

دکتر امیری در رابطه با مرکز تحقیقات علمی و آموزشی پزشکی قانونی کشور، به دانش‌پژوهان توضیح دادند؛ همه پیکرها به دستور قضایی برای کشف از علت مرگشان به این مرکز منتقل می شوند تا پزشکان و متخصصان مرکز با کارشناسی و بیان علت مرگ فرد در باز شدن گره پرونده قضایی به قضات کمک نمایند.
ویو افزود: روزانه به طور متوسط بین 30 تا 40 جسد به این مرکز برای کالبدشکافی منتقل می‌شود. تکنیسین‌های این مرکز با دقت در بررسی‌های پزشکی در مورد علت مرگ، با هنر گرفتن یک ماهی کوچک در اقیانوسی بزرگ؛ بی‌گناهی را از پای چوبه مجازات پایین می‌کشند، زندگی را به نیازمندان پیوند اعضا هدیه می‌دهند و گاه برای محققان و پزشکان مسیر روشنی می‌شود.

بعد از بازدید از مرکز تحقیقات علمی و آموزشی پزشکی قانونی کشور، دانش پژوهان برای زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی(علیه السلام) راهی حرم ایشان شدند که بعد از اقامه نماز ظهر و عصر و صرف ناهار در مهمانسرای حرم، در مسیر بازگشت به قم در جوار مزار شهدای دفاع مقدس، قوه قضائیه حضور یافتند و مراسم کوتاهی در عزای حضرت زهرا(سلام الله علیها) برپا نمودند.

 

 

 

 

 

  • هیچ نظری یافت نشد.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت کاراکتر
نوشته شما باید بیشتر از 10 کاراکتر باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
Разработка и создание интернет магазина Joomla

قـــم - بلوار امین - کوچه 17-  پلاک 20

مدرسه عالی قضاوت

تلفن: 32617406 - 025 

تمامی حقوق این پایگاه برای مرکز آموزش‌های تخصصی فقه محفوظ است.

Template Design:Dima Group