مدرسه عالی قضاوت
دوشنبه 30 فروردين 1400 Monday 19 April 2021 7 رمضان 1442

تابلو اعلانات

آخرین اخبار

گرامی داشت هفته پژوهش

گرامی داشت هفته پژوهش

دوشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۹

سایت های مرتبط

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش های تخصصی فقه، ثبت نام از داوطلبان شرکت در دوره هفتم فقه القضا از تاریخ 1396/10/20 تا 1396/11/20 از طریق همین پایگاه انجام خواهد گرفت.

داوطلبان در این دوره با سه مرحله آزمون ورودی به صورت چهار گزینه ای(نیمه دوم اسفند 96)، آزمون تشریحی علمی و در نهایت مصاحبه علمی و تشخیصی همراه با شرط معدل پذیرش خواهند شد.

با توجه به این که تمام مراحل ثبت نام، کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون، کاملا الکترونیکی و از طریق سامانه وِیژه جذب دوره جدید، انجام می پذیرد؛ لازم است، داوطلبان، برای درج اطلاعات مورد نیاز دقت کافی را داشته باشند. همچنین اسکن عکس 4*3 تمام رخ و رنگی خود را با حجم کم تر از 100 کیلو بایت با فرمت ( JPG) تهیه و از طریق بخش مربوطه ارسال نمایند.

بدیهی است، با توجه به موارد ذکر شده بالا، هرگونه اشتباه در ارسال اطلاعات و یا آپلود عکس نامناسب به منزله انصراف تلقی و ثبت نام داوطلب کان لن یکن تلقی می گردد.

 

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند:

1- پس از ورود به سایت ثبت نام، جهت پرداخت وجه (20000 تومان) از پرداخت آنلاین استفاده نمایند.

2- قبل از ثبت نام از دارا بودن شرایط ثبت نام و امکان حضور در جلسه آزمون اطمینان حاصل نمایید، وجه دریافتی بابت ثبت نام به هیچ عنوان عودت نمی گردد.

3- جهت تسهیل در امر ثبت نام قبل از شروع؛ مراحل ثبت نام را از "اینجا " مشاهده و اطلاعات مورد نیاز را تهیه فرمایید تا با مشکل مواجهه نشوید.

 4- با عضویت در کانال تلگرامی ثبت نام مرکز آموزش های تخصصی فقه  "reg_atfeqh@" از آخرین اخبار و اطلاعیه های ثبت نام مطلع شوید.

  پس از مطالعه شرایط پذیرش و سر فصل های آزمون از "اینجا" و مشاهده مراحل ثبت نام و تهیه اطلاعات مورد نیاز از "اینجا " می توانید ثبت نام را آغاز نمایید.

 

 

 

 

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

بارگذاری بیشتر...

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت کاراکتر
نوشته شما باید بیشتر از 10 کاراکتر باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
Разработка и создание интернет магазина Joomla

قـــم - بلوار امین - کوچه 17-  پلاک 20

مدرسه عالی قضاوت

تلفن: 32617406 - 025 

تمامی حقوق این پایگاه برای مرکز آموزش‌های تخصصی فقه محفوظ است.

Template Design:Dima Group