فقه القضا|مرکز آموزش‌های تخصصی فقه وابسته به مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج)
جمعه 9 اسفند 1398 Friday 28 February 2020 4 رجب 1441

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش های تخصصی فقه، ثبت نام از داوطلبان شرکت در دوره هفتم فقه القضا از تاریخ 1396/10/20 تا 1396/11/20 از طریق همین پایگاه انجام خواهد گرفت.

داوطلبان در این دوره با سه مرحله آزمون ورودی به صورت چهار گزینه ای(نیمه دوم اسفند 96)، آزمون تشریحی علمی و در نهایت مصاحبه علمی و تشخیصی همراه با شرط معدل پذیرش خواهند شد.

با توجه به این که تمام مراحل ثبت نام، کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون، کاملا الکترونیکی و از طریق سامانه وِیژه جذب دوره جدید، انجام می پذیرد؛ لازم است، داوطلبان، برای درج اطلاعات مورد نیاز دقت کافی را داشته باشند. همچنین اسکن عکس 4*3 تمام رخ و رنگی خود را با حجم کم تر از 100 کیلو بایت با فرمت ( JPG) تهیه و از طریق بخش مربوطه ارسال نمایند.

بدیهی است، با توجه به موارد ذکر شده بالا، هرگونه اشتباه در ارسال اطلاعات و یا آپلود عکس نامناسب به منزله انصراف تلقی و ثبت نام داوطلب کان لن یکن تلقی می گردد.

 

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند:

1- پس از ورود به سایت ثبت نام، جهت پرداخت وجه (20000 تومان) از پرداخت آنلاین استفاده نمایند.

2- قبل از ثبت نام از دارا بودن شرایط ثبت نام و امکان حضور در جلسه آزمون اطمینان حاصل نمایید، وجه دریافتی بابت ثبت نام به هیچ عنوان عودت نمی گردد.

3- جهت تسهیل در امر ثبت نام قبل از شروع؛ مراحل ثبت نام را از "اینجا " مشاهده و اطلاعات مورد نیاز را تهیه فرمایید تا با مشکل مواجهه نشوید.

 4- با عضویت در کانال تلگرامی ثبت نام مرکز آموزش های تخصصی فقه  "reg_atfeqh@" از آخرین اخبار و اطلاعیه های ثبت نام مطلع شوید.

  پس از مطالعه شرایط پذیرش و سر فصل های آزمون از "اینجا" و مشاهده مراحل ثبت نام و تهیه اطلاعات مورد نیاز از "اینجا " می توانید ثبت نام را آغاز نمایید.

 

 شروع ثبت نام

 

 

 

 

 

 

 

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

بارگذاری بیشتر...

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت کاراکتر
نوشته شما باید بیشتر از 10 کاراکتر باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
Разработка и создание интернет магазина Joomla

قـــم - بلوار امین - کوچه 17-  پلاک 20
مرکز آموزش‌های تخصصی فقه
تلفن: 32617406 - 025 

www.atfeqh.ir

تمامی حقوق این پایگاه برای مرکز آموزش‌های تخصصی فقه محفوظ است.

Template Design:Dima Group